*
Sebeléčení, sebepoznání, osobní rozvoj - Obnova Energie
*

Ohlasy klientůUž od útlého věku jsem trpěla na bolesti hlavy, ze kterých se postupem času vyvinuly migrény, které byly doprovázené vysokou světloplachostí, nevolností a zvracením. Prošla jsem mnoho vyšetřeními, které ale neodhalily příčinu mých migrén. Stejně tak nasazená různá terapie mi nedokázala trvale pomoct.
Bolesti se objevovaly i několikrát týdně a občas se mi i stávalo, že i podání různých léků, bolesti hlavy přetrvávaly třeba i celý měsíc v kuse.
Před nějakým časem mi kamarádka doporučila Martinu Vaverkovou. S Martinou jsem probrala podrobně svoje bolesti a po jejím doporučení jsme se pustily do podrobnější analýzy energetického stavu organismu. Martina nejprve pomocí EAV zjistila stav mého organismu a poté s jeho pomocí začala vybírat nejvhodnější kombinaci přírodních preparátů. Zpočátku chvíli trvalo, než preparáty zabraly, avšak interval bolesti se rapidně prodloužil, až pak migrény začaly mizet ještě rychleji, až vymizely úplně. V tuto chvíli jsem bez jakékoliv bolesti hlavy už skoro 3 měsíce.

Problém trval 30 let, jeho vyřešení 2 měsíce!

Kateřina B.


Líbí se mi a pomohlo mi to, že Martina byla ke mně naprosto otevřená. Nemazala mi med kolem pusy, což je nepříjemné, ale nutí to buď se vzdát, anebo se kompletně posunout a zásadně se změnit. I když se to mému egu nelíbilo, tak nakonec jsem si vždy přiznala, že co říkala byla pravda.
A díky podpoře, které se mi dostalo při stanovení mých priorit se mi povedlo si upevnit pracovní pozici a srovnat si co vlastně v životě chci.
Především Martininy specifické meditace mi pomohly se naprosto ukotvit v těle, a vnímat ho. Prostě jsem přešla tzv. "z hlavy do těla", a částečně i díky tomu jsem zřejmě dospěla i ke splnění svých přání.
Využívám i nástroje, které mi byly předány na kurzu Automatické kresby u Martiny, a rozvinula se mi více tvořivost a opustil mě pocit, že musím vše udělat dokonale.
V souhrnu, především jsem dospěla k tomu, že nemusím být tak dokonalá a že hlavou vše nevyřeším!

Pavla


S Martinkou Vaverkovou jsem se poznala v dubnu 2011. V té době jsem řešila osobní vztahové vzorce, které mi přinášely mnoho nepříjemných chvil do mého života. Během osobní konzultace a meditace s Martinkou se mi pomalu otevíraly oči (nebo spíše srdce) a začala jsem vnímat situace, ve kterých jsem se nacházela v posledních letech, z jiného úhlu. Začala jsem chápat "proč" a "co s nimi". Z ženy, svázané mnoha zaběhnutými vzorci chování, jsem se pomalu, ale jistě, začala díky ní měnit ve svobodně uvažující ženu s nádhernou perspektivou osobního růstu. S důvěrou v sebe sama, ve své vlastní schopnosti řídit svůj život. Naše první setkání nebylo zdaleka poslední. Kdykoliv se zúčastním duchovní akce s Martinkou, vždy odcházím s velkou dávkou načerpané pozitivní energie a s radostí v duši. Je povzbuzující a příjemné vidět i její radost z každého posunu jejích klientů na cestě za sebepoznáním. Protože ona ví, že každá rozsvícená duše, která našla svou cestu a jde po cestě svého duchovního rozvoje, zároveň posouvá i celou naši planetu z temna ke Světlu.

L. Zárychtová - Brno


Svým životem jsem proplouval do svých třiceti a divil se co vše se mi děje a nechápal jsem proč. Pak jsem poznal Martinu a našel svou cestu životem, spolu s ostatními věcmi, které jsem se dověděl, mi pomohla pochopit co, jak a hlavně proč funguje a co se sebou mám dělat a jak. Martina pro mne není jen terapeut ale dávno hledaný přítel a opora která má vždy radu co dál a v jejím centru, ve kterém jsem měl i čest přespat, jsem se cítil naprosto skvěle jako málokde - je skutečně cítit přítomnost energií a jejich působení. :) S Martinou jsem také nalezl lásku k matce Zemi a přírodě a pochopil co je skutečně důležité v životě a našem chování k ní... Velké díky!!!

Honza


Cítím, že zejména společné meditace zaměřené na uvědomění si a zpracování těch stránek osobnosti, které by člověk nejraději nechal zasunuté hodně hluboko v podvědomí a vůbec je nevytahoval na světlo, mi umožnily se lépe poznat a hlavně mi daly příležitost své strachy zpracovat. Uvědomila jsem si, že pocity viny za to, jaká jsem, jsou zbytečné a hlavně jsem předtím musela sama svolit k tomu, abych je vůbec měla.

Důvěřuji víc životu a rozvinula se mi více intuice. Umím víc myslet pozitivně, pomáhají mi afirmace, nevracím se do minulosti a jsem přesvědčena, že jsem dokázala odpustit osobám, jejichž chování se mě nepříjemně dotklo. Dokázala jsem si uspořádat priority a cítím se klidnější a veselejší. A věřím, že i já můžu mít naplněný život.

Marika


Martinu znám od února 2011. Sešli jsme se na doporučení mého známého, který tvrdí, že všechny problémy se dají vyřešit. Těch mých bylo už tolik, že to začalo místy hraničit s beznadějí.
V tomto období vstoupili do mého života sezení s Martinou a musím říct, že se začátku se nedělo vůbec nic, kromě faktu, že jsem po prvním víkendovém semináři najednou přestal mluvit nesrozumitelně. Jakoby ta hruška co nešla polknout a věčně stála v krku najednou zmizela.
A on se ten můj život začal hýbat dále. Jak jsem začal víc komunikovat s okolím, upevnil se můj vztah s přítelkyni. Jestli předtím v práci pořád rozhodovala náhoda v můj neprospěch, tak teď podobná náhoda rozhodla o mém vytouženém povýšení. Najednou se stal z nočního strážce systémů, správce bankovních serverů.
Nabývám pocitu, že za toho půl roku, co se potkáváme, chytám svůj život pevně za opratě a ovládám ho k svým potřebám a touhám.
Mimochodem, Martina mi vždy říkala, že mé kouření je jenom dočasné. Aktuálně se ze zarytého kuřáka stal člověk, co si vystačí s krabičkou cigaret na týden a po letech se vrátil k sportu v aktivní formě.

Lubo


Martina mi osobně předala drahý kámen, který vybrala na základě své intuice a znalostí. Kámen mi "sednul" hned od okamžiku, kdy mi ho vložila do ruky. Zapůsobil na mne nečekaně silně harmonizujícím způsobem a doslova mě otevřel, rozvibroval a vitalizoval (oživil).
Nějaký čas jsem ho ani pak nechtěl pustit z ruky. :) Cítil jsem, že tento kámen zpřítomňuje a posiluje přesně ty kvality, které chci ve svém životě rozvíjet, což mi následně potvrdily i informace, které jsem o něm získal.
Tímto bych chtěl Martině poděkovat. Díky zasvěcení, které mi zprostředkovala, mám ke kamenům hlubší vztah a vnímám je mnohem citlivěji než dřív.

Petr SaxCHCI SE OBJEDNAT


VOLEJTE 776 33 66 36  NEBO VYUŽIJTE  KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


úvodní stránka


KALENDÁŘ AKCÍ
rok 2018
Všechny mé akce teď nalezneš na:
www.martinavaverkova.com
Více informací o akci
Kompletní kalendář akcí


© Obnova energie www.ObnovaEnergie.cz E-mail: martina@obnovaenergie.cz Telefon: (+420) 776 33 66 36