*
Sebeléčení, sebepoznání, osobní rozvoj - Obnova Energie
*

Martina VaverkováMartina Vaverková
Jmenuji se Martina Vaverková. Velkou část svého života jsem strávila v Kalifornii, USA, kde jsem se naučila jaké to je být v jiném světě, mluvit jiný jazykem a trávit většinu času sama se sebou. Tato zkušenost se ukázala pro můj další život jako velmi hodnotná.

Mou láskou jsou drahé kameny, s kterými odmala intuitivně pracuji. Vidím v nich postupem času čím dál větší potenciál a sama na sobě pozoruji jejich účinky, a to, jak se díky nim proměňuje můj život. Vždy jsem vnímala, že jsou věci "mezi nebem a zemí", a přišlo mi přirozené se nejprve obracet "nahoru", na pomoc shůry, a své problémy řešit pobytem v přírodě, která je skutečnou léčitelkou těla i duše a nejlepší učitelkou.

Odjakživa mám problém se zařadit do škatulky. Necítím se ani jako léčitelka, ani jako terapeutka, či šamanka, a už vůbec ne jako kouč. Léty jsem se díky práci s lidmi přesvědčila, že jsem průvodce mezními situacemi, průvodcem v časech velkých vnitřních změn. Dokážu zprostředkovat jiný pohled na věc, také díky práci s energií člověku pomoct, aby věci tzv. "zapadly" na místo, a především otevřít dveře do srdce, k opravdovému Já. Především však předávám, že komunikovat s přírodou a jemnohmotným světem je pro člověka naprosto přirozené a každý tuto schopnost má v sobě uloženou.

V mé práci se nejčastěji zabývám vztahy, rodinou a jejími programy, a vědomou prací s emocemi. Snažím se předat to, čemu sama věřím, a sice, že každý člověk je originál a může změnit svůj život dle sebe a svých snů nehledě na okolnosti, či "rodinné zátěže" a programy v DNA. Vše, co předávám, jsem si odžila, a odžívám, není to cesta knih, a učebnic, ale přímá cesta učení se skrze přírodu a Život.
Mým hlavním cílem je napomáhat sobě a všem, kteří ke mně najdou cestu najít skryté talenty, a rezervy a použít je k rozvinutí nejvyššího potenciálu k tvoření života, který chceme opravdu žít.

Gró mé práce spočívá především v práci s krystalickou inteligencí, ve které vidím velký potenciál pro dosažení nejvyššího lidského potenciálu, a v rovzpomenutí si JAK se návratit k sobě, svému pravému Já skrze přírodu. K tomuto využívám sílu a potenciál krystalů, s kterými také pracuji se svými klienty a v mém projektu Krystalová škola pracujeme na zdokonalení krystalické inteligence každého jedince. Esenciální je pro mě vědomá kooperace mezi člověkem, přírodou, a nebem. Obnova energie pro mě znamená umět se přirozeně dobít z přírody, ale také umět jí vrátit zpět, aby byla zachována přirozená rovnováha a tok energie.

Nejdůležitější v této turbulentní době vnímám to, aby každý z nás byl sám sebou a žil v Pravdě a úctě k sobě i všemu živému co ho obklopuje. Klíčem je žít život naplno. Naplnit ho krásou a hojností všeho. Láskou, spokojenými mezilidskými vztahy, smysluplnou a adekvátně ohodnocenou prací a to vše přirozeně prožívat v co nejlepším rozpoložení.

Snažím se co nejlépe používat schopnosti a talenty, které mi byly dány k pomáhání druhým najít sílu změnit svůj život k lepšímu.

Martina Vaverková


Absolvované kurzy doma a v zahraničí:
2006 Osho zen tarot 1, 2, 3 (ČR)
2008 Tradiční USUI Reiki 1, 2
2010 Ma-uri 1 Polynéské tradice uvádění vztahů do harmonie (Rumunsko)
2010 HUNA, Tradiční Ho´oponopono: havajská metoda práce s negativními
         emocemi a dosažení harmonie v sobě a svých vztahů s ostatními
         (Bucurest, T. Mocná)
2011 Ecstatic experience: šamanské techniky práce s tělem a transem,
         výcvik pro práci s jednotlivci i skupinami (Nové Mexiko)
2014 Reiki Mistr, tradiční linie USUI Reiki (ČR)
2015 Detoxikační poradenství dle MUDr. Josefa Jonáše (detoxikační poradce)


Aktuální aktivity:
Individuální a online setkání pro osobní rozvoj
Skupinová práce: kurzy práce s energií, a drahými kameny
Webináře: trilogie Vztahů
Krystalová škola: vlastní škola pro práci s drahými kameny a přírodou
Intenzivní školy v přírodě se zaměřením na zvýšení celkové výkonnosti
Světlo I, II: seminář o světle v nás


CHCI SE OBJEDNAT


VOLEJTE 776 33 66 36  NEBO VYUŽIJTE  KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


úvodní stránka


NENECHTE SI UJÍT
EQuilibrium víkend pro ženy
EQuilibrium víkend pro ženy
Víkend pro ženskou rovnováhu
Více informací
KALENDÁŘ AKCÍ
3.6. -24.6.2017
SVATBY JEDNOTY
Oddat se sobě, být si provždy oporou v dobrém i zlém. To je svatba jednoty. Obřad, který je o Tvém vztahu k sobě sama...
Svatby probíhají o víkendech během června 2017.
Více informací o akci
9.6.-30.6.2017
KRYSTALICKÁ bezkontaktní masáž srdce
Harmonizace srdce na všech úrovních skrze krystaly, celý červen!
Více informací o akci
8-9.7.2017
EQuilibrium víkend pro ženy
Víkend pro (hormonální) rovnováhu pro ženy*
Více informací o akci
Kompletní kalendář akcí


© Obnova energie www.ObnovaEnergie.cz E-mail: martina@obnovaenergie.cz Telefon: (+420) 776 33 66 36 odkazy