*
Sebeléčení, sebepoznání, osobní rozvoj - Obnova Energie
*

Martina VaverkováMartina Vaverková
Jmenuji se Martina Vaverková. Velkou část svého života jsem strávila v Kalifornii, USA, kde jsem se naučila jaké to je být v jiném světě, mluvit jiný jazykem a trávit většinu času sama se sebou. Tato zkušenost se ukázala pro můj další život jako velmi hodnotná.

Mou láskou jsou drahé kameny, s kterými odmala intuitivně pracuji. Vidím v nich postupem času čím dál větší potenciál a sama na sobě pozoruji jejich účinky, a to, jak se díky nim proměňuje můj život. Vždy jsem vnímala, že jsou věci "mezi nebem a zemí", a přišlo mi přirozené se nejprve obracet "nahoru", na pomoc shůry, a své problémy řešit pobytem v přírodě, která je skutečnou léčitelkou těla i duše a nejlepší učitelkou.

Odjakživa mám problém se zařadit do škatulky. Necítím se ani jako léčitelka, ani jako terapeutka, či šamanka, a už vůbec ne jako kouč. Léty jsem se díky práci s lidmi přesvědčila, že jsem průvodce mezními situacemi, průvodcem v časech velkých vnitřních změn. Dokážu zprostředkovat jiný pohled na věc, také díky práci s energií člověku pomoct, aby věci tzv. "zapadly" na místo, a především otevřít dveře do srdce, k opravdovému Já. Především však předávám, že komunikovat s přírodou a jemnohmotným světem je pro člověka naprosto přirozené a každý tuto schopnost má v sobě uloženou.

V mé práci se nejčastěji zabývám vztahy, rodinou a jejími programy, a vědomou prací s emocemi. Snažím se předat to, čemu sama věřím, a sice, že každý člověk je originál a může změnit svůj život dle sebe a svých snů nehledě na okolnosti, či "rodinné zátěže" a programy v DNA. Vše, co předávám, jsem si odžila, a odžívám, není to cesta knih, a učebnic, ale přímá cesta učení se skrze přírodu a Život.
Mým hlavním cílem je napomáhat sobě a všem, kteří ke mně najdou cestu najít skryté talenty, a rezervy a použít je k rozvinutí nejvyššího potenciálu k tvoření života, který chceme opravdu žít.

Gró mé práce spočívá především v práci s krystalickou inteligencí, ve které vidím velký potenciál pro dosažení nejvyššího lidského potenciálu, a v rovzpomenutí si JAK se návratit k sobě, svému pravému Já skrze přírodu. K tomuto využívám sílu a potenciál krystalů, s kterými také pracuji se svými klienty a v mém projektu Krystalová škola pracujeme na zdokonalení krystalické inteligence každého jedince. Esenciální je pro mě vědomá kooperace mezi člověkem, přírodou, a nebem. Obnova energie pro mě znamená umět se přirozeně dobít z přírody, ale také umět jí vrátit zpět, aby byla zachována přirozená rovnováha a tok energie.

Nejdůležitější v této turbulentní době vnímám to, aby každý z nás byl sám sebou a žil v Pravdě a úctě k sobě i všemu živému co ho obklopuje. Klíčem je žít život naplno. Naplnit ho krásou a hojností všeho. Láskou, spokojenými mezilidskými vztahy, smysluplnou a adekvátně ohodnocenou prací a to vše přirozeně prožívat v co nejlepším rozpoložení.

Snažím se co nejlépe používat schopnosti a talenty, které mi byly dány k pomáhání druhým najít sílu změnit svůj život k lepšímu.

Martina Vaverková


Absolvované kurzy doma a v zahraničí:
2006 Osho zen tarot 1, 2, 3 (ČR)
2008 Tradiční USUI Reiki 1, 2
2010 Ma-uri 1 Polynéské tradice uvádění vztahů do harmonie (Rumunsko)
2010 HUNA, Tradiční Ho´oponopono: havajská metoda práce s negativními
         emocemi a dosažení harmonie v sobě a svých vztahů s ostatními
         (Bucurest, T. Mocná)
2011 Ecstatic experience: šamanské techniky práce s tělem a transem,
         výcvik pro práci s jednotlivci i skupinami (Nové Mexiko)
2014 Reiki Mistr, tradiční linie USUI Reiki (ČR)
2015 Detoxikační poradenství dle MUDr. Josefa Jonáše (detoxikační poradce)


Aktuální aktivity:
Individuální a online setkání pro osobní rozvoj
Skupinová práce: kurzy práce s energií, a drahými kameny
Webináře: trilogie Vztahů
Krystalová škola: vlastní škola pro práci s drahými kameny a přírodou
Intenzivní školy v přírodě se zaměřením na zvýšení celkové výkonnosti
Světlo I, II: seminář o světle v nás


CHCI SE OBJEDNAT


VOLEJTE 776 33 66 36  NEBO VYUŽIJTE  KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


úvodní stránka


KALENDÁŘ AKCÍ
rok 2018
Všechny mé akce teď nalezneš na:
www.martinavaverkova.com
Více informací o akci
Kompletní kalendář akcí


© Obnova energie www.ObnovaEnergie.cz E-mail: martina@obnovaenergie.cz Telefon: (+420) 776 33 66 36