*
Sebeléčení, sebepoznání, osobní rozvoj - Obnova Energie
*

KomunikaceKOMUNIKOVAT se sebou a s ostatními efektivně

Nerozumím-li si, těžko mohu dosáhnout toho, aby mi rozuměli ostatní. Komunikace je um, který lze vypěstovat ponořením se do sebe, svých potřeb a vyjádření svých emocí.


CHCI SE OBJEDNAT


Máte-li těžkosti (se) vyjádřit, sebe-vyjádřit, sebe-prosadit, je to tím, že neuctíváte božskost v sobě, je čas se napojit zpět na tuto svou složku a prozkoumat vše, co se týká 5. čakry.

5.ČAKRA: Komunikace, sebe-vyjádření, rozvoj talentů, přístup k jemnějším úrovním Bytí. Tato čakra je také mostem mezi hmotnějšími čakrami a vyšším, duchovnějším dvoum čakrám.

Umístění v těle: Jamka krku

Čakry jsou energetická centra v našem těle, která energii přijímají a distribuují do fyzického i ostatních jemnohmotných těl. Každé toto centrum je zodpovědné za určité části těla a témata v našem životě a tudíž je záhodno čakry uvádět každodenně v harmonii.


5. čakra
Udělejte si sebe-diagnózu 5. čakry:

harmonická: jsi schopný otevřeně komunikovat,
sdělovat všechny své pocity, máš přístup ke svým
talentům a inklinuješ k duchovnu.

málo aktivní: jsi ustrašený, dusíš v sobě pocity,
neumíš je dostat ven (vykomunikovat),
jsi manipulovatelný, protože se bojíš říct svůj názor
(kam vítr, tam plášť), jen ať můžeš "v klidu žít"...

příliš aktivní: jsi příliš výřečný, máš sklon
přesvědčovat všechny o své pravdě (dogmatismus),
místy můžeš být i arogantní, zneužívání slov

Projevy disharmonie ve formě nemocí:
Astma, záněty mandlí a krku vůbec, afty, zvýšená nebo snížená funkce štítné žlázy, náladovost, plačtivost

Ovlivňuje: krk, zažívání (metabolismus), štítnou žlázu


ŠTÍTNÁ ŽLAZA
Ztráta spojení se svým smyslem života, propojeností mezi tím, co se děje venku a uvnitř mě. Ukazuje nám taky stav našich energetických hranic vůči ostatním, zda na sebe necháváme "odkládat" problémy druhých – často souvisí s vnitřním pocitem viny, že musím vyhovět, jinak nejsem dostatečně dobrý, hodný člověk.

METABOLISMUS

trávící soustava
Jejím úkolem je zpracovat stravu tak, aby organismus dostal potřebné "palivo" pro fungování a také zachytávat odpadové látky z těla a ty vylučovat jako nestrávitelné složky potravy. Ukazuje mi, jak jsem schopná "strávit", a to nejen potravu, ale i informace, situace a lidi kolem sebe. (Nemůžu to strávit, pořád se mi to vrací apod.)

endokrinní systém
Úkolem endokrinního systému je produkovat a vylučovat hormony do krevního oběhu, kde jsou prostředníky pro správné fungování mnoha pochodů v našem těle. Tématem endokrinní soustavy je propojení, spolupráce a napojení. Není náhodou, že v období puberty, kdy se začínáme propojovat s druhým pohlavím se právě zde děje tolik změn. To,jakým způsobem jsme v kontaktu s pra-silou, sexuální energií v našem těle ovlivňuje stejně jako hormony mnoho v našem životě. Především však vitalitu a živost, vztahy v našem okolí, a spojení s temnými i světlými stránkami v sobě, dále pak témata mužské a ženské energie v nás. Mé ženství, mé mužství...


CHCI SE OBJEDNAT


VOLEJTE 776 33 66 36  NEBO VYUŽIJTE  KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


úvodní stránka


KALENDÁŘ AKCÍ
rok 2018
Všechny mé akce teď nalezneš na:
www.martinavaverkova.com
Více informací o akci
Kompletní kalendář akcí


© Obnova energie www.ObnovaEnergie.cz E-mail: martina@obnovaenergie.cz Telefon: (+420) 776 33 66 36